Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de viata de grup nominal, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 18 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Botosani. Sume asigurate/persoana, subgrup 1: 9 persoane - deces din orice cauza: 10.000 RON - Deces ca urmare a unui accident: 10.000 RON - Interventii Chirurgicale ca urmare a unui Accident: Max. 3.000 RON - Cheltuieli medicale din orice cauza: Max. 1.000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 5.000 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 50.00/zi x 30 zile - Incapacitate temporara de munca urmare a unui accident: 25.00/zi x 30 zile - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON Sume asigurate/persoana, subgrup 2: 11 persoane - deces din orice cauza: 5.000 RON - Deces ca urmare a unui accident: 10.000 RON - Interventii Chirurgicale ca urmare a unui Accident: Max. 2.500 RON - Cheltuieli medicale din orice cauza: Max. 500 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 5.000 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 50.00/zi x 30 zile - Incapacitate temporara de munca urmare a unui accident: 25.00/zi x 30 zile - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON Acoperire: permanenta (24 de ore din 24 de ore). Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: iunie 2020

Număr anunț
DA25832772
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.845,95 RON
Valoare atribuită
2.845,95 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.845,95 RON

din 2.845,95 RON estimat