Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE: CONDICA PREZENTA CARTONAT -2BUC; BANDA ADEZIVA 48X66 BEDAX -5BUC; BANDA ADEZIVA 18X33 S TAPE-10BUC; NOTES ADEZIV 75X75 A-SERIES-10BUC; BANDA CORECTOARE KORES 15M-5BUC; FLUID CORECTOR OPTIMA-10BUC; PIX GEL JELLY SMOOTHY 0.7-5BUC; CUTIE ARHIVARE 330X245X160MM-30BUC; INELE GBC 8MM-100BUC; CREION MECANIC ROTRING-15BUC; MINE ROTRING-20BUC; SFOARA BUMBAC 100GR-10BUC; FOLIE LAMINAT A4 100MIC.RONIC-100BUC.
- Număr anunț
- DA25857705
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA TULCEA (CUI 3430185)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482,55 RON
- Valoare atribuită
- 482,55 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.