Atribuită Cumpărare directă

: cutie x 10fi sol inj TERAPIA S.A. CLUJ Valoarea minima a cosului de produse pentru comanda: 300 RON... mai departe

Număr anunț
DA25823347
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,45 RON
Valoare atribuită
118,45 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,45 RON

din 118,45 RON estimat