Atribuită
Cumpărare directă
1 Solutie pentru curatat geamuri Sano Clear Triger blue 1 L 15354 BUC 2.00 8.10 0.00 16.20 2 Detergent insecticid pentru pardoseli 4L Sano Floor Plus 26349 BUC 2.00 31.00 0.00 62.00 3 SAPUN LICHID PROTEX CREAM 300 ML 1978 BUC 2.00 8.20 0.00 16.40 4 Detergent crema Cif 500 ml lemon CIF500L BUC 6.00 4.78 0.00 28.68 5 Detergent cuptor si aragaz 750ml Sano Forte Plus 23405 BUC 2.00 12.50 0.00 25.00 6 Lavete umede 3/set Sweet Home PS-1002 SET 10.00 2.00 0.00 20.00 7 Dezinfectant 750 ml Domestos original 32086 BUC 10.00 6.90 0.00 69.00 8 Prosop celuloza Midi 2 straturi 6 role/bax 320PBAX BAX 2.00 55.00 0.00 110.00 9 Clor inalbitor 4l Rivex 11002 BUC 4.00 12.94 0.00 51.76 10 Rezerva odorizant Freshmatic frezie & iasomie 250 ml Air Wick REZAWFIW BUC 2.00 9.70 0.00 19.40 11 Saci menajeri HDPE 60 litri 20 buc/rola 70 x 60 cm negru SHRO-0523 BUC 30.00 2.40 0.00 72.00 12 Rezerve mopuri bumbac 250 gr MOP250 BUC 10.00 2.60 0.00 26.00 13 Detergent rufe 20 kg automat Ozon Dero 33548 BUC 1.00 94.00 0.00 94.00 14 Dezinfectant universal multisuprafete grapefruit 500 ml Sanytol SL312066 BUC 10.00 10.50 0.00 105.00 15 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN DEZINFECTANT 300ML 9786068911097 BUC 4.00 20.65 0.00 82.60 16 BURETE VASE JUMBO 3/SET HORECA HOR-9147 HOR-3248P SET 10.00 1.45 0.00 14.50 17 Detergent vase Spark lamaie 1L Sano 101595 BUC 6.00 7.80 0.00 46.80
- Număr anunț
- DA25873415
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 859,34 RON
- Valoare atribuită
- 859,34 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.