Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse pentru curatenie: ALCOOL SANITAR - sticla 500ml - avizat de Ministerul Sanatatii specificat pe etichete de pe sticla buc 450, APARAT DE RAS DE UNICA FOLOSINTA GILLETTE buc 525, BALSAM DE RUFE LENOR - sticla 1.425l buc 9, BURETI VASE 90x65x40 buc 90, BURETI VASE SARMA buc 22, CALGON 500g buc 15, CLOR ACE AUTOMAT - sticla 2l buc 105, COADA MOP buc 15, CREMA DE RAS ARKO 65g buc 150, DETERGENT GEAMURI CLIN SPRAY - 500ml buc 45, DETERGENT MANUAL - punga 400g buc 20, DETERGENT PARDOSEALA MR. PROPER CU AROMA DE LAMAIE - bidon 5l buc 200, HARTIE IGIENICA buc 1970, HARTIE PROSOP - rola buc 650, LAVETE UMEDE - set 50, MANUSI MENAJ buc 1500, MATURI PVC CU COADA buc 22, MR. MUSCOLO GEL HIDRAULIC (desfunda tevile de scurgere) – sticla 1l buc 20, ODORIZANT WC SOLID PEAK buc 70, PASTA PT. SPALAT VASE AXION 225g buc 45, PRAF DE CURATAT - 500g buc 45, REZERVA MOP BUMBAC 250g buc 100, SAC 120l FINO foarte rezistenti - rola 10buc buc 187, SACI MATI UNIVERSALI buc 187, SACI MENAJERI 35 L ROLE 150, SAPUN DE TOALETA - 75g buc 532, SAPUN LICHID 1L buc 5, SERVETELE DE MASA buc 90, SERVETELE LA CUTIE buc 10, SOLUTIE TRIUMF PT ARAGAZ - 500ml buc 15.
- Număr anunț
- DA25834617
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICO-SOCIAL "SFANTUL ANDREI (CUI 16137951)
- Furnizor / câștigător
- GEOMAR DINAMIC SRL (CUI 30306886)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.457,50 RON
- Valoare atribuită
- 30.457,50 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.