Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
MODERNIZARI STRAZI IN MUNICIPIUL BEIUS – STR.V.LUCACIU, I.ANTONESCU, A.VLAICU, G.COSBUC SI DECEBAL
- Număr anunț
- SCN1035180
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.032.440,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.014.688,22 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2019 15:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1014261
- Termen limită
- 30.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037024
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale 18.12.2018.pdf.p7m
- DG_devizul_general.pdf.p7m
- FisaDate_DF1037024.pdf
- Formulare MODERNIZARI STRAZI IN MUNICIPIUL BEIUS (1).doc.p7m
- GRAFIC DE EXECUTIE.pdf.p7m
- LOT1-semnat.zip.p7s
- LOT 2 DECEBAL-semnat.zip.p7s
- LOT 2 GEORGE COSBUC-semnat.zip.p7s
- LOT 2 ION ANTONESCU-semnat.zip.p7s
- VASILE LUCACIU-semnat.zip.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 2.032.440,06 RON Adjudecat: 2.014.688,22 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Modernizari strazi in Municipiul Beius – str.A.Vlaicu | 626.206,37 RON | DRUMURI BIHOR S.A. | 625.698,43 RON ↓0,1% |
| 2 | Modernizari strazi in Municipiul Beius – str.George Cosbuc si s… | 707.226,35 RON | DRUMURI BIHOR S.A. | 696.202,95 RON ↓1,6% |
| 3 | Modernizari strazi in Municipiul Beius – str.Vasile Lucaciu | 699.007,34 RON | DRUMURI BIHOR S.A. | 692.786,84 RON ↓0,9% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Valoare atribuită
2.014.688,22 RON
din 2.032.440,06 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 17.751,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.