Atribuită Cumpărare directă

registru A4 200file-4,autocolant-2,pix-20,marker CD-6

Număr anunț
DA25825243
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PROF.DR.ION ANGHEL (CUI 29066534)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,28 RON
Valoare atribuită
114,28 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,28 RON

din 114,28 RON estimat