Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat
Extindere retea electrica sat Palota, comuna Sintandrei
- Număr anunț
- CN1008223
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO EXCEL GREEN CONSULTING SRL (CUI 31047178)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.874,32 RON
- Valoare atribuită
- 28.260 RON 19,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2019 15:16
- Anunț de atribuire
- CAN1013461
- Termen limită
- 11.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036951
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.zip
- Clauze contractuale.zip
- FisaDate_DF1036951.pdf
- Formulare si model documente.zip
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO EXCEL GREEN CONSULTING SRL CUI RO31047178
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RAMAVI SPEDITION SRL CUI RO 30672275
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TERSEL SRL CUI RO 15149494
Valoare atribuită
28.260 RON
din 34.874,32 RON estimat
19,0%
Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 6.614,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.