Atribuită
Cumpărare directă
Pompă cu tocător: - Dimensiuni L x l x h (mm): 330x163x263 - Diametrul conductei de evacuare (mm): 22/28/32 - Putere motor (W): 400 - Distanța orizontală de pompare (m): 100 - Înălțimea de pompare (m): 5 - Tensiune alimentare (V): 230 - Garanție (luni): 24
- Număr anunț
- DA25846037
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 42122130-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.522,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.522,69 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.