Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
REABILITARE SI MODERNIZARE TEATRU DE VARA COMUNA OSTROVENI, JUDETUL DOLJ
- Număr anunț
- SCN1035081
- Autoritate contractantă
- Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145.961,83 RON
- Valoare atribuită
- 110.442 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2019 12:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1013983
- Termen limită
- 05.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036901
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GERMROM TRADING IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14417327
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VH ELECTRONIC SRL CUI RO 8748091
Valoare atribuită
110.442 RON
din 145.961,83 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 35.519,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.