Atribuită Cumpărare directă

Rulment tih 851Z06 (Rulment 109906 32x61x17): 2 buc x 71.42 RON. Total: 142.84 RON. Referat nr. 18630/10.06.2020 - Coloana Auto - Ing.Predan Cristian.

Număr anunț
DA25837376
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
NIOLIS COM SRL (CUI 7871966)
Cod CPV
44442000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,84 RON
Valoare atribuită
142,84 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,84 RON

din 142,84 RON estimat