Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul GPS pentru management, localizare, control si monitorizare auto prin GPS este format dintr-o componenta hardware - echipamentul GPS si o componenta software – licenta de utilizare software. Pachetul include TOATE costurile pe o perioada de 24 luni, respectiv echipamentul GPS, montajul GPS-ului pe vehicul, mentenanta, licenta de servicii software de monitorizare , costurile de comunicatie GSM intre echipamentele GPS si server, licenta de utilizare a hartilor digitale, intretinerea sistemului. Include si deplasare. Montajul componetei hardware - echipament GPS, este gratuit, la sediul achizitorului/beneficarului. Mentenanta si rezolvarea problemelor de natura tehnica a echipamentului este gratuita, pentru o perioada de 2 Ani de la data instalarii pe autoturism. Componenta hardware - echipamentul GPS, devine proprietatea achizitorului/beneficiarului, la momentul emiterii facturii.
- Număr anunț
- DA25836643
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU PROTECTIA NATURII, TURISM SI DEZVOLTARE RURALA DURABILA DOLJ (CUI 36476278)
- Furnizor / câștigător
- S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
- Cod CPV
- 38112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720,88 RON
- Valoare atribuită
- 720,88 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.