Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat

Proiectare + Executie pentru proiectul „Reabilitare, modernizare si dotare scoala primara cu clasele I-IV si gradinita din localitatea Zanogi, comuna Cornereva, judetul Caras-Severin”

Număr anunț
SCN1035049
Autoritate contractantă
Comuna Cornereva (CUI 3227742)
Furnizor / câștigător
AVALIS 2002 SRL (CUI 14829018)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727.097 RON
Valoare atribuită
676.200,20 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
11.01.2019 10:10
Anunț de atribuire
SCNA1029528
Termen limită
06.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1036942

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVALIS 2002 SRL CUI RO 14829018
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ALPIN CONSTRUCT CUI RO 12127661
Terți susținători 1
EMILIANO VEST S.R.L. CUI RO 13728880

Valoare atribuită

676.200,20 RON

din 727.097 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 50.896,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.