Atribuită
Anunț de participare
Achizitia serviciilor de elaborare proiect tehnic și execuție lucrări de “Modernizare trotuare în municipiul Beiuș”
- Număr anunț
- SCN1034928
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834.484,15 RON
- Valoare atribuită
- 888.814,38 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 09:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1017019
- Termen limită
- 31.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036708
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini trotuare m.docx.p7m
- DALI TROTUARE BEIUS.zip.p7m
- DRAFT CONTRACT .doc.p7m
- FisaDate_DF1036708.pdf
- Formulare (7).docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
EXDEPRO SRL CUI 36355896
Valoare atribuită
888.814,38 RON
din 834.484,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro