Atribuită
Cumpărare directă
Actualizare totala SF " Modernizare drumuri de interes local DC174B, DC174C, DC174D, in Comuna Babana, Judetul Arges. Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport, consultanta tehnica si financiara. Pretul este pentru 5km de drum proiectat.
- Număr anunț
- DA25842893
- Autoritate contractantă
- COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
- Furnizor / câștigător
- ERIS ROADS SRL (CUI 38004603)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.