Atribuită Cumpărare directă

prelungitor 5 prize cu intrerupator ,lungime 5m Vipex: Tip cablu:H05VV-F,1.5mm;Cu buton ON/OFF;Sarcina maxima:2200W;Tensiune alimentare:230V;Frecventa:50HZ;Curent nominal:10A;Clasa protectie:1;Grad protectie:IP20

Număr anunț
DA25839530
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,75 RON
Valoare atribuită
165,75 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,75 RON

din 165,75 RON estimat