Atribuită Cumpărare directă

Acumulator ULTRACELL pentru UPS 12V 7Ah

Număr anunț
DA25841867
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
31434000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,80 RON
Valoare atribuită
342,80 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,80 RON

din 342,80 RON estimat