Atribuită
Cumpărare directă
Conform referatului de necesitate nr. 3723/18.06.2020 , se impune realizarea achizitiei, in vederea publicarii unui anunt de participare si a programului de finantare, privind procedura aplicata pentru atribuirea contractelor de finantare nerambursabila a proiectelor din domeniul cultura pentru anul 2020
- Număr anunț
- DA25841512
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,36 RON
- Valoare atribuită
- 403,36 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.