Atribuită Cumpărare directă

Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2) DESCRIERE: * Pretul afisat este pentru un pachet. Prosoape hartie compatibile doar cu dispenserul de prosoape mai subtire cu adancimea de circa 10cm. Cod Produs: SANTR012 Prosoape pliate din hartie Expres Z fold (21 x 23 cm), ultra albe, laminate, din celuloză 100%, 2 straturi, 160 buc. / pachet. Buna capacitate de absorbtie: o eficienta uscare a mainilor. Ambalare: 160 buc. / pachet, 12 de pachete / cutie Produsul se vinde doar la bax

Număr anunț
DA25829591
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,20 RON
Valoare atribuită
311,20 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,20 RON

din 311,20 RON estimat