Atribuită
Cumpărare directă
KIT COMPLET DE RECOLTARE PROBE SARS-CoV-2 MODEL FBY kit destinat recoltării, transportului și conservării pe termen lung a probelor biologice în vederea detecției virusurilor (inclusiv SARS-Cov2), chlamidiei, mycoplasmei și ureaplasmei Componență kit: • 3 ml de mediu de transport pe bază de soluție salină modificată tip Hank’s (pH 7.2-7.4), în tub prevăzut cu capac infiletat • tampon nazofaringian • tampon orofaringian • pungă de transport inscripționată Biohazard conformanunt de publicitate nr. ADV1152429/15.06.2020
- Număr anunț
- DA25860063
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.591 RON
- Valoare atribuită
- 3.591 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.