Atribuită Cumpărare directă

5011505 STICKY PRACTIC NEGRU 2,5L VOPSEA ALCHID. 1 BUC 5011499 STICKY PRACTIC ROSU OXID 2,5L VOP.ALCHID 4 BUC 5011507 STICKY GRUNDAL ANTICOR ROSU OXID 5 KG 1 BUC 5011481 STICKY PRACTIC ALB 2,5L VOPSEA ALCHIDICA 2 BUC 5011493 STICKY PRACTIC GALBEN 2,5L VOPSEA ALCHID 2 BUC 5011487 STICKY PRACTIC BLEU 2,5L VOPSEA ALCHIDIC 2 BUC 5011489 STICKY PRACTIC VERNIL 2,5L VOPSEA ALCHID 1 BUC 5012812 ROLA POLIESTER 100X30 H 02-175 (2 BUC) 10 BUC 5003511 STICKY DILUANT UNIVERSAL 509 - 0.9L 12 BUC 5010738 STICKY LAC ALCHIDIC CIRES 2,5L 3 BUC 5009500 STICKY LAC ALCHIDIC CIRES 0,75L 1 BUC 7040133 FOARFECA TUNS GARD VIU GH-3116 1 BUC 7039931 FOARFECA GRADINA LAME NEADER TG1301021 1 BUC 7018026 APARAT DE STROPIT MANUAL AQUAFIX 16L 1 BUC

Număr anunț
DA25841756
Autoritate contractantă
COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE) (CUI 16363398)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
862,36 RON
Valoare atribuită
862,36 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

862,36 RON

din 862,36 RON estimat