Atribuită
Cumpărare directă
Activitatea de elaborare a strategiilor de dezvoltare locală cuprinde următoarele activități principale: I. Elaborarea analizei diagnostic a teritoriului acoperit de strategie: II. Elaborarea Strategiei de dezvoltare și a portofoliului de proiecte III. Realizarea unui document sintetic de prezentare a strategiei IV. Dezbatere publică. Activitățile propuse a fi derulate prin elaborarea Strategiei de Dezvoltare se justifică datorită faptului că o strategie cunoscută și însușită de cetățenii localității se transpune dintr-un document scris în angajament și atitudine civică față de problemele orașului Sărmașu prin conștientizare, lucru în echipă, efort centralizat.
- Număr anunț
- DA25859959
- Autoritate contractantă
- ORAS SARMASU (CUI 6405259)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 73220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 25.210,08 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.