Atribuită
Cumpărare directă
Pachet licenta Fortigate Pachetul contine : Fortigate-300D FGT3HD3917800971 Perioada de asistenta: 09.07.2020-08.06.2021 FC-10-00305-950-02-12 1 buc x 19353 lei Fortigate-500E FG5H0E5818908956 Perioada de asistenta: 10.07.2020-09.06.2021 FC-10-0500E-950-02-12 1 buc x 19040 lei
- Număr anunț
- DA25854577
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32552410-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.393 RON
- Valoare atribuită
- 38.393 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.