Atribuită
Cumpărare directă
A0512-250MG Amylose from potato used as amylase substrate. CAS 9005-82-7. Producator Sigma Aldrich 250 MG 1 326.44 1029521000 Dimetil sulfoxid pentru analiza; EMSURE® ACS. CAS 67-68-5. Purity (GC): ≥ 99.9 %. Ambalare la pret special. Producator Merck Millipore 1 L 1 198.33 125231000 Maleic acid, 99%. CAS 110-16-7. Producator Acros 100 G 1 137.76
- Număr anunț
- DA25842005
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 662,53 RON
- Valoare atribuită
- 662,53 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.