Atribuită
Cumpărare directă
Promovarea unei campanii online pe site-ul www.arad24.net timp de o luna, cuprinzand: advertoriale, comunicate de presa, filme cu link redirectionat spre site-ul beneficiarului, furnizate de beneficiar (autoritatea contractanta) – exemplu: campania de admitere, campanie promovare produs, campanie publicitara proiect european, etc. Publicarea pe site-ul https://stiripebune.news a unui advertorial pana la 3000 de caractere cu 2 poze si un video inserat cu trimitere spre site-ul beneficiarului.
- Număr anunț
- DA25873916
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- T & T LINES SRL (CUI 14804650)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.