Atribuită Cumpărare directă

Telefon analogic Panasonic KX-TS880FX, cu fir, cu display, 10 taste apelare rapida, LED semnalizare apel, speakerphone, port casca. Garantie 24 de luni in baza documentului de achizitie (factura fiscala). Transportul este inclus in pretul produsului

Număr anunț
DA25834731
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32550000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,88 RON
Valoare atribuită
205,88 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,88 RON

din 205,88 RON estimat