Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Masca medicinala 3 straturi 220119 200 1.1 Cos gunoi Flip Flap DELTA 7L 42311SA 1 11.9 Cos gunoi, 30 litri, Multipat rosu SP-70167 1 42 Cos gunoi cu scrumiera 20.5x58 cm Z1-101-17 4 130 Panou plexic 900x803x103 mm 90x11 1 190 Manusi nitril L albastru 200 buc/cutie MENXL 2 107 Plita incorporabila Star-Light BHF-460VB, Vitroceramica, 4 zone de gatit, 60 cm, Touch Control, Timer, Sticla Neagra BHf-460vb 1 605 Seif mobila Burg Wachter Favor S3 K, cheie cu barbie dubla, din tabla de otel, negru, 310 x 200 x 200 mm Denumire Cod UM Cantitate Pret unitar Hartie copiator Sky Copy A4, 80g, 210x297 mm, 500 coli/top 88032080 TOP 270 11.8
- Număr anunț
- DA25854838
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.166 RON
- Valoare atribuită
- 5.166 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.