Atribuită
Cumpărare directă
PACHET UM 01495 CINCU CF.ADV1154267 Filtru motorina pentru ARO 243D BUC 4 3,78 15,12 Filtru motorina pentru DAC 665T BUC 6 5,46 32,76 Filtru motorina pentru tractor U650 BUC 2 3,78 7,56 Filtru aer pentru generator model Zennessis ESE, BUC 2 28,57 57,14 Filtru motorina pentru generator model Zennessis ESE BUC 2 189,08 378,16 490,74 Pivot inferior Aro 243D buc 1 63,03 63,03 Pivot superior Aro 243D buc 1 63,03 63,03 126,06 Transportul inclus in pretul produsului
- Număr anunț
- DA25857494
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 42913000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 616,80 RON
- Valoare atribuită
- 616,80 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.