Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autoturism VW JETTA, Serie sasiu ;WVWZZZ1KZ8M195556, Nr inmatriculare AR30SPP;Cap cilindrica=1896; Putere= 77 KW;Locuri=5;Masa maxima =1920kg, Valabilitate: 12 Luni , Asigurator: ASIROM, PA: 310 ron. Valabilitate :27.06.2020-26.06.2021
- Număr anunț
- DA25857004
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310 RON
- Valoare atribuită
- 310 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.