Atribuită
Cumpărare directă
Gardul se executa cu stalpi din teava rectangulara de 8x8 cm, grosa de 3mm, prinsa in pahare de beton, contre din rectangulara de 4x2 cm, acoperit cu plasa din sârma galvanizata. Comenzi pentru suprafete de minim 100 mp. Pretul se va stabilii pe baza caietului de sarcii anexat
- Număr anunț
- DA25841430
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- MORARU SRL (CUI 4937233)
- Cod CPV
- 34928310-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.400 RON
- Valoare atribuită
- 27.400 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.