Atribuită
Cumpărare directă
Rosen, Canule pentru aspiratie auriculara, lungime de lucru 7 cm / lungime totala 10 cm, conectare Luer-Lock Canulele pentru aspiratie auriculara Rosen sunt disponibile in urmatoarele dimensiuni: Cod 41305-10 ROSEN Suction Tubes Ø 1.0 mm 2 BUC 41305-15 ROSEN Suction Tubes Ø 1.5 mm 2 BUC 41305-20 ROSEN Suction Tubes Ø 2.0 mm 2 BUC 41305-25 ROSEN Suction Tubes Ø 2.5 mm 2 BUC 41305-30 ROSEN Suction Tubes Ø 3.0 mm 2 BUC Produs in Germania. Marca CE. DESCRIERE: Maner Wullstein pentru canula auriculara Rosen. Cod 41307-00 Produs in Germania. Marca CE PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25836402
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- SYNERGO EUROPE SRL (CUI 22515288)
- Cod CPV
- 33141220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 726,51 RON
- Valoare atribuită
- 726,51 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.