Atribuită Cumpărare directă

PELERINA IMPERMIABILA NICOLA XXL 2X35.29 PELERINA IMPERMIABILA NICOLA L 4X35.29 PELERINA DUREN IMPERMIABILA XL 1X35.29 PELERINA PLOAIE CU NASTURI SI FERMOAR XL 15X35.29 AUTOFORANT CAP HEXAGONAL 4.8X35MM 100X0.13 SILICON SANITAR ALB 280ML BISON 1X13.45 TRUSA ADAPTOARE BGS 1X63.03 CABLU CURENT MYYM 2X2.50MM 12X2.77 STECHER 16A/250V 2209 1X7.56 AUTOFORANT+SAIBA 6.3X50MM 100X0.29 GENUNCHIERE PLASTIC FABIAN 3X21.01 SFOARA CONSTRUCTII MOSOR FABIAN 2X10.08 CABLU OTELIT CU IZOLATIE 6MM LAZAR 6X5.04 Manopera/Reparatii PICAMER 1X46.22 ULEI STIHL AMESTEC 1L 1X22.69

Număr anunț
DA25864405
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat