Atribuită Cumpărare directă

diazepam 10mg 170tb/0.13 levomepromazin 860tb/0.56 rispen 1mg 60tb/0.28 anxiar 1mg 100tb/0.15 aryzalera 10mg 60tb/3.39

Număr anunț
DA25856359
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33661500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738,90 RON
Valoare atribuită
738,90 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,90 RON

din 738,90 RON estimat