Atribuită
Cumpărare directă
Role cu material termosigilant, fabricate din hartie medicala grea si un strat de poliester/polipropilena. Avantaje/Beneficii Etanșare simpla si rapida de către toate mașinile de etanșare termică. Protectie antimicrobiana inalta-3 linii etanșe aliniate - evitând în mod eficient fisurile. Standarde: EN868, ISO 11607, ISO 11140. Toate dispozitivele medicale si materialele care urmeaza a fi sterilizate trebuiesc curatate si dezinfectate, inainte de a fi supuse procesului de sterilizare standard. Mod de prezentare: Rola 250mm x 200m
- Număr anunț
- DA25862985
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,22 RON
- Valoare atribuită
- 388,22 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.