Atribuită
Cumpărare directă
ETOPOZIDA KABI 20 mg/ml - 200mg - Cutie x 1 flacon din sticla incolora de tip I cu capacitate de 10 ml, închis cu dop din cauciuc bromobutilic si sigilat cu capsa detasabila din Al de culoare albastra x 10 ml concentrat pentru solu?ie perfuzabila x 200 mg etopozida Prezenta tine loc de comanda ferma Pe factura se va mentiona Programul National Oncologie, lotul, codul CIM si termenul de valabilitate
- Număr anunț
- DA25865611
- Autoritate contractantă
- SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33652100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.067,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.067,60 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.