Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare a produsului informatic legislativ LEX EXPERT. Actualizarea se refera la modulele: Legislatia Romaniei (inclusiv forma actualizata la zi a actelor modificate), Jurisprudenta, Legislatia Uniunii Europene. Pretul se refera la 5 retele locale cu maxim 200 de calculatoare (toate calculatoarele aferente unei retele fiind situate in acelasi sediu).

Număr anunț
DA25864276
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
Cod CPV
72260000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.005 RON
Valoare atribuită
1.005 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.005 RON

din 1.005 RON estimat