Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de montiorizare a modului de transpunere în practică a lucrăilor de construcții în conformitate cu proiectul de execuție pentru lucări de investiții. Activitate de consultanță de șantier se va desfășura atât pentu lucrările de construcții cât și pentru lucrările de instalații aferente acestora. Monitorizarea modului de aplicare a prevederilor autorizației de construcție, și de aplicare a legislației specifice în construcții,dirigentie de santier, pentru obiectivul de investitii "Construire Dispensar medical in comuna Alexandru Vlahuta, judetul Vaslui
- Număr anunț
- DA25855169
- Autoritate contractantă
- Comuna Alexandru Vlahuta (Primaria comunei Alexandru Vlahuta) (CUI 3394139)
- Furnizor / câștigător
- FROM CONSULTING SRL (CUI 38584284)
- Cod CPV
- 71210000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.