Atribuită
Cumpărare directă
Servicii expert cooptat și organizare proceduri de achiziții publice, în cadrul proiectelor de apă și canalizare pentru analiza ofertelor depuse în procedura de achizitie, in conformitate cu prevederile Art. 126, alin.3 din HG 395/2016. Analizeaza respectarea cerintelor impuse prin Fisa de date / Caietul de sarcini de catre ofertanti si elaboreaza un raport de specialitate pentru a facilita adoptarea deciziilor in cadrul procesului de evaluare a ofertelor.
- Număr anunț
- DA25854632
- Autoritate contractantă
- COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
- Furnizor / câștigător
- IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.