Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA,CALCULATA PENTRU AUTOUTILITARA VW CRAFTER IS - 30 - SOC, SASIU WV1ZZZ2EZ86035498,CILINDREE 2461 CMC,3 LOCURI,PUTERE 100 KW,MASA MAXIMA 3500 KG

Număr anunț
DA25855033
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,10 RON
Valoare atribuită
692,10 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,10 RON

din 692,10 RON estimat