Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor/Servicii de aigurare bunuri Suma asigurata cladiri =3 134 483.02 ron Suma asigurata bunuri=616 668.03 ron Total suma asigurata= 3 751 151.05 ron Prima asigurare: 3.752 ron .ACOPERIRI: CONFORM CONDITIILOR OFERTATE Fransize deductibile pe eveniment/locatie: 1% din suma asigurata /locatie ,pentru riscul de cutremur si consecinte ale acestuia; -15% din dauna,minim 4500 lei /eveniment la riscurile :incendiu,trasnet,explozie,caderi aparate de zbor(prezenta fransiza este aplicabila pana la obtinerea Autorizatiei de securitate la incendiu) Valabilitate:12 LUNI, 29.06.2020-28.06.2021MODALITATE DE PLATA: INTEGRAL, inainte de emiterea politei ASIGURATOR: OMNIASIG.
- Număr anunț
- DA25860909
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Arad (CUI 11376249)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.752 RON
- Valoare atribuită
- 3.752 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.