Atribuită Cumpărare directă

Panouri prefabricate din beton si montate pe bordura de ciment pe teren fara obstacole. (transport gratuit). Dimensiuni panouri: lungime 2m, inaltime 1,80m mai putin

Număr anunț
DA25873699
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
MARCU CATALIN-MARIUS INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI 18225049)
Cod CPV
44231000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.286 RON
Valoare atribuită
71.286 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.286 RON

din 71.286 RON estimat