Atribuită Cumpărare directă

Butoane de comanda din cabina pentru ascensor, bucati 10

Număr anunț
DA25864485
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
Furnizor / câștigător
KOPPEL AW ROMANIA ASCENSOARE SRL (CUI 15134744)
Cod CPV
42419500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508 RON
Valoare atribuită
1.508 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
28.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508 RON

din 1.508 RON estimat