Atribuită Cumpărare directă

Propuse conform anunt ADV 1153562 pentru : Unitatea Militara 01028 Ghimbav Unitatea miltara 01090 Predeal Unitatea Militara 01042 Curtea de Arges Unitatea Militara 01044 Campulung

Număr anunț
DA25865607
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.431 RON
Valoare atribuită
2.431 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.431 RON

din 2.431 RON estimat