Atribuită Cumpărare directă

Vaselina Claas 0.4 Kg - 31bc Acumulator Rombat 12x28 GREEN - 1bc Acumulator Banner 12x150 Buffalo Bull 65011 1150A - 1bc

Număr anunț
DA25872816
Autoritate contractantă
Comuna Salacea (CUI 4784300)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293,19 RON
Valoare atribuită
1.293,19 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293,19 RON

din 1.293,19 RON estimat