Atribuită
Cumpărare directă
Catedra - Compartiment pentru unitate pc cu polita deasupra si usa Corp rollbox cu 3 sertare, 2 mici si unul mai mare Structura catedrei cu 3 laturi acoperite pana jos Consola comparimentata deasupra blatului si aplicata pe fata catedrei in forma de L. Blatul dublat din pal colorat cantuit cu cant Abs de 2mm Glisierele sunt cu bile cu extractie totala Fronturile de sertare sunt cantuite cu cant Abs de 2mm 4 role la corpul cu sertare si manere de aluminiu la fetele de sertar Scaun catedra - piele ecologica Pupitru individual - dimensiuni 60x50x74cm Scaun reglabil elev Dulap tip vestiar cu doua usi 400x42x122cm Cuier dublu Dulap cu 2 usi - cu polite si doua usi cu yala L=100cm x l=42cm x H=207cm Dulap vestiar - cu polite si usi mici DIMENSIUNl: L=200CM X l=42CM X H=122CM Transportul si montajul incluse in pret Termen de livrare si montare 03.08.2020
- Număr anunț
- DA25841447
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- KARDINALE LUXURY FURNITURE SRL (CUI 27470896)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.664,21 RON
- Valoare atribuită
- 37.664,21 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.