Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE VENTILATOARE AUXILIARE INSTALATIE AC INLOCUIRE FILTRU USCATOR INSTALATIE AC SPALARE EXTERIOR RADIATOARE INSTALATIE AC, INCARCARE INSTALATIE AC CU AGENT REFRIGERANT

Număr anunț
DA25865455
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
SERMECOM AUTOTRADING SRL (CUI 16273988)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.710 RON
Valoare atribuită
3.710 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.710 RON

din 3.710 RON estimat