Atribuită Cumpărare directă

ALBUMINUM HUMANUM / Albumina Umana Baxalta 200g / l x 1 flac.x 50 ml sol. perf. / Albumin / Albu REF.N.N PROGRAM NN

Număr anunț
DA25873573
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.181,70 RON
Valoare atribuită
1.181,70 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.181,70 RON

din 1.181,70 RON estimat