Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser color A3 KONICA MINOLTA BIZHUB C227 cu RADF DF628 , toner 24000 pagini negru si 21000 pagini color c+m+y + masa dk 514 + INSTALARE GRATUITA. Produsele vor fi originale, noi, sigilate, de calitate. Livrarea de produse neconforme sau cu o calitate inferioară dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora, în maxim 3 zile lucrătoare, cu produse de calitate. Termen de garantie acordat: minim 1 an de la data recepției produselor.
- Număr anunț
- DA25867507
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30120000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.200 RON
- Valoare atribuită
- 9.200 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.