Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse curatenie: 1. cremă pentru curățat obiecte sanitare — 50 buc. 2. săpun lichid — 60 buc. 3. detartrant — 15 buc. 4. hârtie igienică — 1.000 buc. 5. odorizant pentru baie — 120 buc. 6. rezervă mop — 100 buc. 7. lavetă praf— 250 buc. 8. odorizant pentru cameră — 96 buc.
- Număr anunț
- DA25875464
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- RODASIM SRL (CUI 16134904)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.628,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.628,50 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.