Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional HP LaserJet Pro MFP M227sdn, laser monocrom A4, duplex, retea, ADF (G3Q74A). Functii: Imprimare, Copiere, Scanare. Viteza imprimare: max 28 ppm (18 ipm duplex). Rezolutie imprimare: max 1200 x 1200 dpi. Memorie 256 MB, procesor 800 MHz, prima imprimare in max 6.4 sec. Tava 250 coli + 10 coli intrare prioritara, duplex print, limbaje PCL5c, PCL6, PS, PCLm, PDF, URF, PWG, LCD text 2 linii. Scanner: CIS, max 15 ppm, color, 24 bit adincime de culoare, 256 niveluri de gri, ADF 35 coli. Copiator: max 28 cpm, rezolutie 600 x 600 dpi , max 99 copii, zoom 25-400%. Conectivitate: USB 2.0, retea Ethernet, HP ePrint, AirPrint 1.5 cu senzor de prezenta a suportului, Google Cloud Print 2.0. Volum lunar maxim 20.000 pag, recomandat 250 - 2.500 pag. Consumabile in-box: toner 1.600 pag, drum. Consumabile ulterioare: tonere CF230A (1.600 pag), CF230X (3.500 pag), drum CF232A (23.000 pag). Garantie: 12 luni.
- Număr anunț
- DA25857886
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772 RON
- Valoare atribuită
- 772 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.